Hakkımızda

Yönetim Kadromuz

Elektrik taahhüt sektöründe 8 yıllık deneyimiz sonucunda elde ettiğimiz bilgi birimimize tek bir çatı altında toplarak 2016 yılında safari elektrik inşaat ve mühendislik dış tic. ltd. şti firmasını kurduk.

Seyfullah SEPET - Elektrik Elektronik mühendisi

Seyfullah SEPET

Kurucu Ortak/Elektrik Elektronik Müh.

Bülent KAVAKLI

Bülent KAVAKLI

Kurucu Ortak/İş Geliştirme Müdürü

Safari Mühendislik

Safari elektrik mühendislik olarak Elektrik proje , anahtar teslim elektrik Taahhüt ve elektrik pano sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

Anahtar teslimi elektrik taahhüt projelerini, teknolojiyi yakından takip eden deneyimli uzman kadrosu ve nitelikli iş ortaklarımızla hayata geçirmekteyiz.

Safari Elektrik Mühendislik, gerçekleştirdiği projelerde kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra çevreci sosyal sorumluk bilinci ile hareket ederek fark yaratmaktadır. Bu sayede yerli ve yabancı bir çok firmanın ilk tercihi olmuştur.

Hastahane, AVM, otel, lojistik merkezi, endüstriyel tesis ve İş merkezi alanlarındaki projeleri zamanında ve sözleşme şartlarına uygun olarak müşterilerine teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Safari Mühendislik olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sektörünün öncü şirketlerinden biri olma hedefi doğrultusunda elektrik enerjisi piyasasında gücünü arttırmaya devam etmektedir.

Copyright © 2020 | Tüm Hakları Safari Mühendislik 'e aittir.